SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
119 797 €
(1 641 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
Царевец

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 4147. АКТ 14! ПРОСТОРЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ! СРЕДЕН ЕТАЖ! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ! Предлагаме ви да закупите ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в НОВА Л...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Царевец
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu