SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
173 399 €
(1 495 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
116 m²
бул. Освобождение

spavaća sobaatypical
stan116 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 2611. Реф. номер: 2611 АКТ 14!ОЧАКВАН АКТ 16 ДО КРАЯ НА 2025г.! Предлагаме ви тристаен апартамент с гараж в новопостроена луксо...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu