SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
146 095 €
(1 849 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
79 m²
бул. България

spavaća sobaatypical
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 18544 | БЕЗ КОМИСИОННА ЗА ТАЗИ ОФЕРТА! ✨ Двустаен апартамент в кв. Кършияка Агенция Гаранти предлага за продажба елегантен двустаен апарта...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

бул. България
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГАРАНТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu