SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
148 000 €
(2 114 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Д-р Георги Странски

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 69391 - Предлагаме ВИ двустаен апартамент обзаведен и готов за ползване в Каменица 2 на пешеходно разстояние до идеалния център на града. Жилищ...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Д-р Георги Странски
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu