SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
240 000 €
(1 846 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
130 m²
бул. Освобождение

spavaća sobaatypical
stan130 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Тристаен в ЖК Тракия с А16 в модерна жилищна сграда. Апартамента е с просторни стаи и функционално разпределение. Хол с трапезария и кухненски бокс с ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ДРИЙМ ИНВЕСТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu