SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
132 950 €
(1 430 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
93 m²
бул. България

spavaća sobaatypical
stan93 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

📢 БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР! 📢 ОФЕРТА: 20048 💥 СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ: 10% сега, 90% на АКТ 16! 💥 ➢ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

бул. България
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛД ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu