SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 999 €
(2 381 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
42 m²
бул. България

spavaća sobaatypical
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

оф.25619 РЕАЛНА КВАДРАРТУРА !!! ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ !!! СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ !!! КЪРШИЯКА !!! Предлагаме Ви да закупите тристаен апартамент с реална кв...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

бул. България
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu