SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
65 300 €
(1 306 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Републиканска

spavaća soba1
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Код на офертата: 1102 Разсрочена схема на плащане! Начало: октомври, 2025г. Край: декември, 2027г. ГОЛДИМА Естейтс продава едностаен апартамент само ...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Републиканска
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu