Popis ponuda
16
16
16
165 000 €
(922 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
179 m²
Сан Стефано
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
179 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба просторен апартамент в Кринидес, Кавала отлична възможност за дом или инвестиция! Описание н...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
6dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Сан Стефано
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.