SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 900 €
(2 220 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
Републиканска

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 16369. Предлагаме за продажба чудесен двустаен апартамент с площ 45 кв.м, разположен на първи етаж в поддържания целогодишно ком...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Републиканска
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu