SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
98 900 €
(1 413 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Васил Мечкуевски

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Представяме ви обзаведен апартамент, разположен в близост до магазин Била и началото на пешеходната зона на града. Жилището е разположено на първи е...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Васил Мечкуевски
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД

Slični oglasi

Slično u inozemstvu