SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
120 000 €
(1 429 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
84 m²
Подполковник Калитин

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ ПРОДАВА СЕ ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ ✨ Предлагаме Ви просторен и светъл апартамент на 2-ри етаж в поддържана сграда, с отлично разп...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Подполковник Калитин
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu