SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
128 500 €
(1 977 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
Николай Коперник

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 69281 - Предлагаме за продажба нов двустаен напълно обзаведен апартамент разположен на трети жилищен етаж от общо шест, в сграда с Акт 16 в бл...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Николай Коперник
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu