SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
119 998 €
(1 667 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
72 m²
бул. Освобождение

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

оф.25715 РЕАЛНА КВАДРАТУРА!!! ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ !!! СРЕДЕН ЕТАЖ !!! БЕЗПРОБЛЕМНО ПАРКИРАНЕ !!! Представяме ви апартамент с три отделни помещения, наход...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu