SUPA24
180 360 €
(1 670 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
108 m²
бул. Освобождение

spavaća sobaatypical
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

оф.25681 ПРЕД АКТ15! Предлагаме Ви ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВА ЛУКСОЗНА СГРАДА в кв. Тракия. Апартаментът има следното разпределение: ПРОСТОРНА ВСЕКИД...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu