SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
124 996 €
(2 083 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
Княз Александър I Батенберг

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

оф.25634 ТОП ЛОКАЦИЯ! ЧИСТА ПЛОЩ! ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ! Представяме Ви двустаен апартамент със следното разпределение: хол, кухня, спалня, баня с тоалетн...

Ostalo
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Княз Александър I Батенберг
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu