SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
113 000 €
(1 548 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
бул. Христо Ботев

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ТРИСТАЕН - Демокрация, тухла, ТЕЦ, 73 кв.м., ет.8/8, външен ап., с преход, състоящ се от кухня с тераса, дневна с преход към спалня, втора спалня, бан...

Ostalo
Dob ponude: 34dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

бул. Христо Ботев
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

БОРСА ИМОТИ ООД

Slični oglasi

Slično u inozemstvu