SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
62 200 €
(1 269 € / m²)
Prodaja
1
1
49 m²
Елин Пелин

spavaća soba1
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ОФЕРТА 11289 РАЗСРОЧЕНО ПЛАЩАНЕ! НОВА СГРАДА! Представяме ви нов жилищен проект в един от най-тихите и зелени квартали на Пловдив - Прослав. Районът е...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Елин Пелин
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu