SUPA24
149 500 €
(1 410 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
106 m²
бул. Освобождение

spavaća sobaatypical
stan106 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА ОТ ИНВЕСТИТОР БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА !! HH Properties Ви предлага за продажба стилен 3-стаен апартамент, разположен в квартал Т...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД

Slični oglasi

Slično u inozemstvu