Popis ponuda
12
12
12
102 900 €
(1 536 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Остромила
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
67 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
🔥 ЕКСКЛУЗИВНО! 🏡 Стилен двустаен апартамент в нова бутикова сграда с АКТ 15 в кв. Остромила - град Пловдив ✅ Подходящ за живеене или инвестиция 🔑...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
54dana
Ažurirano:
13dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Остромила
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.