SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
128 000 €
(1 882 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
68 m²
Капитан Райчо Николов

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 38828 Тристаен апартамент в кв. Тракия, Пловдив Предлагаме Ви тристаен апартамент, разположен в кв. Тракия, в удобен и добре уреден район. ...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 57dana

Lokaliteti

Капитан Райчо Николов
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu