SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
231 900 €
(1 680 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
138 m²
6-ти Септември

spavaća sobaatypical
stan138 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: Plv 85889. Отговорен брокер: Стефан ...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

6-ти Септември
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС ПЛОВДИВ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu