SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
54 139 €
(1 152 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
47 m²
Rua Três, Vila Velha

spavaća sobaatypical
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda ? Mirante da Vila | Ataíde

2 quartos

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Três, Vila Velha
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

New Address

Slični oglasi

Slično u inozemstvu