SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
121 638 €
(1 789 € / m²)
Prodaja
2
2+
68 m²
Rua Elson Pinto de Almeida, Vila Velha

spavaća soba2
stan68 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment with Sea View in Itaparica If you are looking to live with comfort, practicality and still be a few meters from the beach, this standard apa...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatKućni ljubimci dobrodošliPrirodno svjetloPločiceVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 70dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Elson Pinto de Almeida, Vila Velha
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu