Popis ponuda
15
15
15
845 891 €
(1 692 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
500 m²
Rua Xavantes, Ubatuba
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
500 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento na Barra da Lagoa no Condomínio Quintas do Itaguá em Ubatuba
Localizado na região da Barra da Lagoa, em Ubatuba, no Condomínio Quintas do...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Xavantes, Ubatuba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2