SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
70 048 €
(1 229 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
57 m²
Rua Alameda, Ubatuba

spavaća sobaatypical
stan57 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento na Lagoinha em Ubatuba

Apartamento localizado no bairro Lagoinha, na região sul de Ubatuba, com acesso facilitado por vias locais que con...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Alameda, Ubatuba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu