SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
133 124 €
(1 987 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
67 m²
Rua Antonio Perez Hernandez, Sorocaba

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento novo
Apartamento de 67,07m², com 2 dormitórios (1 suíte), 2 banheiros, sala, cozinha, área de serviço, espaço gourmet com churrasqueira a...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Antonio Perez Hernandez, Sorocaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Central Sorocaba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu