SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
51 718 €
(1 034 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
Rua Santa Maria, Sorocaba

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à Venda na Vila Hortência Sorocaba/SP 50 m² 2 Dormitórios

Localizado na zona leste de Sorocaba, na região da Vila Hortência / Além Po...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Santa Maria, Sorocaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu