SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
34 041 €
(740 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
46 m²
Rua Abner Pedroso de Alcântara, Sorocaba

spavaća sobaatypical
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Procurando um novo lar para chamar de seu? Então não deixe de conferir esse incrível apartamento à venda!

Localizado em uma região privilegiada, esse...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Abner Pedroso de Alcântara, Sorocaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Maicon F & G Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu