SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
39 968 €
(769 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Praça Laudelino Amaral, Sorocaba

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This cozy apartment of 52sqm is located in the Condominium Parque Serrano, offering practicality and comfort for everyday life. With 2 bedrooms, well ...

Ostalo
Dob ponude: 182dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Praça Laudelino Amaral, Sorocaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu