SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
44 700 €
(486 € / m²)
Prodaja
2
2+
92 m²
Praça Laudelino Amaral, Sorocaba

spavaća soba2
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment in Residencial Edifício Safiraenbsp; enbsp; 2 Bedrooms Being 1 suite with wardrobes Bathroom with box and cabinet Living room 2 rooms Kitch...

Ostalo
Dob ponude: 185dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Praça Laudelino Amaral, Sorocaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu