SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
54 784 €
(1 166 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Praça Laudelino Amaral, Sorocaba

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

We present the Flora Ibiti Condominium Club, a project planned to offer Sorocabanos more quality of life, focusing on sustainability, ease of access a...

Ostalo
Dob ponude: 182dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Praça Laudelino Amaral, Sorocaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu