SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
266 483 €
(3 701 € / m²)
Prodaja
2
1
72 m²
Praça Laudelino Amaral, Sorocaba

spavaća soba2
stan72 m²
kupaonice1

Ostalo
Dob ponude: 185dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Praça Laudelino Amaral, Sorocaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu