SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
44 970 €
(1 183 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
38 m²
RUA ONZE DE JUNHO, São Vicente

spavaća sobaatypical
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Kitnet Imperdivel na Praia, Itararé / São Vicente 260mil

Código: 7268RM

Se você busca praticidade, conforto e uma localização privilegiada, este imó...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA ONZE DE JUNHO, São Vicente
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu