SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 076 439 €
(4 467 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
241 m²
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan241 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

VENDA ou LOCAÇÃO - 241m² R.HADDOCK LOBO 999 Viver com Requinte
LOCAÇÃO R$ 44.600,00 completo. Morar com requinte !!

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu