SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 025 326 €
(3 499 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
293 m²
Rua Bahia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan293 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este magnífico apartamento localizado no bairro nobre de Higienópolis, em São Paulo. Trata-se de uma propriedade com área total de 293 m²...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Bahia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu