SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 025 326 €
(3 728 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
275 m²
Rua Harmonia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan275 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este luxuoso apartamento de 4 suítes está localizado no prestigiado bairro de Sumarezinho, em São Paulo. Construído em 2021, este imóvel possui uma ár...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Harmonia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu