SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
850 864 €
(4 052 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
210 m²
RUA NOVA YORK, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan210 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este exclusivo apartamento duplex localizado no sofisticado bairro do Brooklin Paulista, em São Paulo, oferece uma oportunidade única de viver em um d...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA NOVA YORK, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu