SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
837 346 €
(5 402 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
155 m²
Rua Quatá, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan155 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado em um dos endereços mais desejados de São Paulo, este apartamento à venda no Condomínio Epic Vila Olímpia oferece o equilíbrio ideal entre ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Quatá, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu