SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
835 484 €
(5 126 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
163 m²
Rua Araguari, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan163 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este imóvel de 2 quartos, sendo 2 suítes, localizado no bairro nobre de Moema, em São Paulo, apresenta uma área total de 163 m² e uma área útil de 163...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Araguari, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu