SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
768 836 €
(3 495 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
220 m²
RUA MASSACA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan220 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado no prestigiado bairro de Alto de Pinheiros, em São Paulo, este apartamento de 220 m² apresenta-se como uma excelente oportunidade para aque...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA MASSACA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu