SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
740 054 €
(3 334 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
222 m²
Rua Campevas, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan222 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

O Sintonia foi concebido focado na sua qualidade de vida em uma harmonia ideal de notas e elementos com localização única muito verde lazer e sofistic...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Campevas, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu