SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
734 812 €
(2 999 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
245 m²
Rua Borges Lagoa, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan245 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Condomínio Rarita, Apartamento á Venda 245m² 4 dormes, 4 suites, 4 vagas. com Varanda gourmet .SP Apartamento á venda na Vila clementino 245m² 4 dorme...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Borges Lagoa, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu