SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
666 302 €
(2 388 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
279 m²
Rua Bahia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan279 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando este impressionante apartamento padrão localizado no bairro nobre de Higienópolis, em São Paulo. Com 279 metros quadrados de área total, ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Bahia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu