SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
666 456 €
(3 100 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
215 m²
Rua Paracuê, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan215 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este elegante apartamento de 3 suítes localizado no bairro do Sumaré, em São Paulo, oferece um estilo de vida privilegiado. Com 215 metros quadrados d...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Paracuê, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu