SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
657 758 €
(3 675 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
179 m²
RUA MAIRINQUE, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan179 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este magnífico apartamento de alto padrão está localizado no bairro nobre da Vila Clementino, em São Paulo. Construído em 2025, este imóvel de 179 m² ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA MAIRINQUE, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu