SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
615 189 €
(3 845 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
160 m²
RUA TAPINAS, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan160 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este apartamento padrão localizado na região nobre do Itaim Bibi, em São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca um lar confortável e bem loc...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA TAPINAS, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu