SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
610 062 €
(5 001 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
122 m²
Rua Pamplona, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan122 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este sofisticado apartamento de 122 m², localizado na Rua Pamplona, no coração do bairro Bela Vista, em São Paulo, é a opção perfeita para quem busca ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Pamplona, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu