SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
597 946 €
(2 807 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
213 m²
Alameda Tietê, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan213 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusividade sofisticação e localização incomparável nos Jardins

Na desejada Alameda Tietê este elegante apartamento reformado oferece uma experiê...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Alameda Tietê, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu