SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
598 100 €
(3 581 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
167 m²
Rua Pio XI, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan167 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este magnífico apartamento de 3 suítes está situado no nobre bairro de Alto de Pinheiros, em São Paulo. Com uma área total de 167 m², este imóvel foi ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Pio XI, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu